Embarcadero Technologies

Embarcadero jest liderem w produkcji i dostarczaniu innowacyjnych, heterogenicznych narzędzi bazodanowych i programistycznych oraz zaawansowanych rozwiązań licencyjnych.

Embarcadero wyposaża programistów aplikacji i profesjonalistów bazodanowych w czołowe narzędzia do modelowania, tworzenia, optymalizacji i uruchamiania aplikacji i systemów bazodanowych na wielu różnych platformach

Firma Embarcadero specjalizuje się w dostarczaniu szerokiego wachlarza wieloplatformowych narzędzi umożliwiających programistom i profesjonalistom odpowiedzialnym za bazy danych większą wydajność działania. Rozwiązania firmy pozwalają na swobodne korzystanie ze wszystkich głównych platform bazodanowych, systemów operacyjnych, architektur oraz języków programowania. Takie spektrum możliwości pozwala klientom firmy na projektowanie, tworzenie oraz uruchamianie aplikacji i systemów bazodanowych w wybranych przez nich środowiskach oraz ogranicza koszty oraz konieczność szybkiego doszkalania się z zakresu korzystania z wielu różnych narzędzi dedykowanych poszczególnym platformom.

Embarcadero wspiera obecnie ponad 3 miliony użytkowników swoich narzędzi pracujących w różnych przedsiębiorstwach i organizacjach na całym świecie. Rozwiązania firmy są wykorzystywane w najbardziej wymagających branżach oraz ponad 90 procent przedsiębiorstw znajdujących się w rankingu Fortune 100.

Zaczynając od niezależnych dostawców oprogramowania (ISV), integratorów systemowych (SI) i przedsiębiorstw typu VAR, a kończąc na instytucjach państwowych, dostawców rozwiązań typu OEM oraz grupach IT i R&D funkcjonujących w ramach korporacyjnych zespołów, produkty Embarcadero pozwalają klientom zwiększyć wydajność działania, podnieść jakość dostarczanych aplikacji i baz danych, usprawnić zarządzanie licencjami oraz ograniczyć koszty całego procesu produkcyjnego.

Klienci na całym świecie od samego początku doceniali wysoką jakość narzędzi oraz wsparcie jakie otrzymują razem z produktami Embarcadero. Dowodem tego jest osiągnięcie przez firmę zyskowności przez 58 kwartałów z rzędu. Stabilność finansowa firmy jest gwarancją na kontynuowanie przez nią działań w obszarze R&D na dotychczasowym wysokim poziomie, jak też realizowanie wspierających je inwestycji oraz rozszerzanie spektrum rozwiązań tak aby były zgodne z wymogami i oczekiwaniami rynku.

Wielokrotnie nagradzane produkty Embarcadero pozwalają programistom, architektom i administratorom baz danych na łatwiejszą i bardziej wydajną pracę. Jeśli Ty lub Twój zespół jesteście zaangażowani w tworzenie oprogramowania lub rozwiązań bazodanowych, modelowanie baz danych, zarządzanie zmianą w obrębie baz danych, optymalizacją wydajności lub administrowaniem bazami, narzędzia Embarcadero mogą Was wesprzeć.

Heterogeniczne narzędzia bazodanowe dostarczają wsparcie dla wielu platform DBMS

Narzędzia bazodanowe Embarcadero są powszechnie cenione za oferowanie pełnego wsparcia dla czołowych platform bazodanowych dostępnych na rynku w tym, Oracle®, IBM DB2®, Microsoft® SQL Server®, Sybase®, MySQL® oraz InterBase®. Narzędzia wspierają pełny cykl życia baz danych od etapu ich modelowania i programowania poprzez zarządzanie zmianą, optymalizację i eliminowanie błędów, aż do monitorowania i administrowania nimi. Wykorzystując narzędzia Embarcadero architekci, programiści baz danych i administratorzy mogą dostarczać lepsze modele baz, szybciej przechodzić od modelu do fazy produkcyjnej oraz sprawniej zarządzać i administrować już działającymi bazami, umożliwiając uzyskanie ich maksymalnej wydajności, dostępności i bezpieczeństwa.

Najwyższej jakości narzędzia dla programistów

Indywidualni programiści, korporacje oraz małe i średnie przedsiębiorstwa, niezależni dostawcy oprogramowania (ISV) oraz firmy typu VAR (value-added resellers) korzystają z narzędzi programistycznych i wydajnych technologii bazodanowych Embarcadero do skrócenia czasu projektowania i programowania aplikacji najwyższej jakości. Powszechnie znane i wielokrotnie nagradzane narzędzia firmy Borland® zostały przejęte przez Embarcadero w 2008 wraz z wykupieniem grupy CodeGear™ od Borland Software Corporation. Obecnie zespoły inżynierów kontynuują działania mające na celu wprowadzanie nowych innowacji i udoskonaleń do czołowych narzędzi programistycznych wspierających programistów w programowaniu i optymalizowaniu tworzonych aplikacji.

Innowacyjne rozwiązania w obszarze licencjonowania oprogramowania pozwalają na optymalizację kosztów

Embarcadero oferuje szeroki wachlarz różnych opcji licencjonowania swoich rozwiązań, dzięki którym przedsiębiorstwa mogą łatwiej zarządzać posiadanym oprogramowaniem, przy jednoczesnym zapewnieniu użytkownikom końcowym optymalnego dostępu do narzędzi których potrzebują. Licencja typu Workstation jest idealna dla indywidualnych użytkowników; licencje typu Network-Based Named oraz Concurrent są elastycznymi i ekonomicznymi rozwiązaniami dla przedsiębiorstw mającymi wielu użytkowników, którym chcą zapewnić możliwość współdzielenia i zarządzania określoną liczbą licencji.

Embarcadero Technologies w Polsce

BSC Polska jest wyłącznym partnerem firmy Embarcadero Technologies® dostarczającej kompletny zestaw rozwiązań do modelowania, programowania i zarządzania bazami danych oraz wydajne narzędzia programistyczne. BSC Polska jest także partnerem firmy Borland oferującej rozwiązania i usługi z obszaru wsparcia zarządzania cyklem produkcji oprogramowania (obecnie należącej do MicroFocus).

Firma świadczy profesjonalne usługi szkoleniowe i konsultacyjne oraz zajmuje się rozwojem i wspieraniem społeczności programistów w Polsce. Oferta szkoleniowa BSC Polska obejmuje swoją tematyką zagadnienia związane z tworzeniem aplikacji oraz obszarami programowania i zarządzania bazami danych. Podczas prowadzonych szkoleń wykorzystywane są technologie i narzędzia dostarczane przez firmę Embarcadero Technologies®.

Oprócz szkoleń otwartych w ofercie BSC Polska znajdują się także kursy dedykowane, organizowane specjalnie na potrzeby pracowników konkretnej firmy. Szkolenia dedykowane stwarzają możliwość wybrania dogodnego terminu szkolenia, przeprowadzenia go w siedzibie firmy lub w innym uzgodnionym miejscu oraz pełnego dostosowania tematyki kursu do profilu firmy oraz uwzględnienia specyfiki branży i projektów, nad jakimi w danym czasie prowadzone są prace. Zakres szkolenia oraz czas jego trwania są każdorazowo indywidualnie ustalane z klientem i dopasowywane do jego potrzeb.

BSC Polska Sp. z o.o.
ul. E. Schroegera 32
01-822 Warszawa
tel. (22) 864-14-65
fax (22) 203-51-60