WAŻNE INFORMACJE
Praca

BSC Polska jest przedstawicielem firm Embarcadero i Borland/Micro Focus na terenie Polski. Firma Embarcadero oferuje popularne narzędzia programistyczne, takie jak Delphi i C++ Builder oraz zaawansowane narzędzia dla administratorów, projektantów i programistów baz danych. Firma Borland/Micro Focus jest między innymi czołowym dostawcą narzędzi do automatyzacji testowania aplikacji, jak również do definiowania i zarządzania wymaganiami.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

- Konsultant techniczny / Inżynier wsparcia sprzedaży -

Nr ref: KT/E11/10

Na stanowisko konsultanta technicznego / inżyniera wsparcia sprzedaży (Sales Engineer) poszukujemy osoby z:

  • wykształceniem wyższym, najchętniej informatycznym
  • dobrą znajomością języka SQL i relacyjnych baz danych, połączoną z praktyczną znajomością jednej lub więcej platform bazodanowych (Oracle, MS SQL Server, Sybase, DB2)
  • znajomością Delphi lub innego środowiska RAD do tworzenia aplikacji
  • praktyczną znajomością przynajmniej jednego z języków programowania: Delphi / C++ / Java potwierdzoną realizacją komercyjnych projektów
  • dobrą znajomością języka angielskiego
  • komunikatywnością i umiejętnością prezentacji oferty firmy
  • umiejętnością szybkiego uczenia się i rozumienia zagadnień informatycznych,
  • inicjatywą i zaangażowaniem w realizację zadań
  • umiejętnością pracy zespołowej

Mile widziane są również:

  • znajomość oferty firmy Embarcadero i Borland/Micro Focus
  • doświadczenie w pracy jako trener lub prezenter
  • doświadczenie zawodowe w pracy jako analityk, projektant, programista i/lub administrator baz danych
  • orientacja w nowoczesnych technologiach informatycznych, w szczególności bazodanowych

Podstawowy zakres obowiązków obejmuje:

  • wsparcie techniczne procesu sprzedaży
  • pomoc techniczną i konsultacje dla klientów firmy
  • przygotowywanie i prowadzanie szkoleń dla klientów firmy
  • przygotowywanie i prowadzenie prezentacji technicznych
  • udział w projektach informatycznych

Zaakceptowanym kandydatom oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie współmierne do zaangażowania oraz osiąganych wyników
  • zatrudnienie w firmie o uznanej i stabilnej pozycji na rynku
  • pracę w młodym i sympatycznym zespole
  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • kontakt z najnowszą wiedzą z zakresu zarządzania zespołami IT i zaawansowanymi technologiami informatycznymi.
  • szkolenia zagraniczne
  • przyjazną atmosferę pracy

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o składanie zgłoszeń zawierających list motywacyjny, zdjęcie oraz aktualne CV (życiorys) na adres praca@bsc.com.pl, podając w tytule numer referencyjny (KT/E11/10).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

- Asystentka Biura Handlowego -

Nr ref: ABH/A3/E

Wymagania:

  • Zdolności komunikacyjne
  • Dobra organizacja pracy
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego

Obowiązki:

  • Administracyjna obsługa Biura Handlowego
  • Obsługa rozmów telefonicznych, udzielanie informacji klientom
  • Przygotowywanie dokumentów handlowych
  • Współpraca z biurem księgowym, organizacja przepływu dokumentów
  • Organizowanie podróży służbowych pracowników,
  • Przyjmowanie i obsługa gości i klientów wewnętrznych firmy
  • Pomoc w realizacji zadań poszczególnych działów
  • Udział w tworzeniu pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o uznanej i stabilnej pozycji na rynku
  • Przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca@bsc.com.pl z podaniem numeru referencyjnego w temacie wiadomości