WAŻNE INFORMACJE
Wersje edukacyjne narzędzi Embarcadero Technologies

Zapraszamy wszystkie szkoły średnie i wyższe do skorzystania z naszej oferty edukacyjnej.

Embarcadero wprowadza nowy program akademicki, w ramach którego udostępnia bezpłatne narzędzia programistyczne dla szkół i studentów

program akademicki

Firma Embarcadero Technologies - czołowy dostawca rozwiązań programistycznych, poinformowała o swoim nowym programie akademickim, w ramach którego szkoły i uczelnie wyższe będą miały bezpłatny dostęp do wielokrotnie nagradzanych narzędzi programistycznych (Delphi / C++Builder).

Nowy program akademicki skierowany jest do szkół średnich oraz uczelni wyższych. W ramach programu Embarcadero dostarczy pakiet 20 licencji RAD Studio Professional (Delphi oraz C++Builder) do wyposażenia pracowni informatycznej na uczelni / szkole. Dodatkowo jednostka może zamówić do 100 licencji RAD Studio Professional dla swoich studentów - do korzystania z nich w domu i samodzielnego uczenia się. Wszystkie licencje dostarczane są bezpłatnie na okres 12 miesięcy i zawierają usługę subskrypcji.

W razie pytań odnośnie programu edukacyjnego prosimy kontaktować się z Działem Handlowym (22 864 14 65 w. 109, 115, e-mail: sales (at) embarcadero.com.pl).

Przypominamy jednocześnie, iż oprócz narzędzi dostępnych w ramach programu akademickiego, produkty w wersjach edukacyjnych są dostępne również w ramach licencji pojedynczych lub grupowych. Cennik wersji edukacyjnych.