WAŻNE INFORMACJE
Wersje edukacyjne narzędzi Embarcadero Technologies

Zapraszamy wszystkie szkoły średnie i wyższe do skorzystania z naszej oferty edukacyjnej.

Produkty w wersjach edukacyjnych są pełnowartościowymi wersjami produktów dostępnymi w ramach licencji pojedynczych lub grupowych. Cennik wersji edukacyjnych


 

 

Embarcadero wprowadza nowy program akademicki, w ramach którego udostępnia bezpłatne narzędzia programistyczne dla szkół i studentów

program akademicki

Firma Embarcadero Technologies - czołowy dostawca rozwiązań programistycznych, poinformo-wała o swoim nowym programie akademickim, w ramach którego szkoły i uczelnie wyższe będą miały bezpłatny dostęp do wielokrotnie nagradzanych narzędzi programistycznych (Delphi / C++Builder).

Nowy program akademicki skierowany jest do szkół średnich oraz uczelni wyższych. W ramach programu Embarcadero dostarczy pakiet 20 licencji RAD Studio Professional (Delphi oraz C++Builder) do wyposażenia pracowni informatycznej na uczelni / szkole. Dodatkowo jednostka może zamówić do 100 licencji RAD Studio Professional dla swoich studentów - do korzystania z nich w domu i samodzielnego uczenia się. Wszystkie licencje dostarczane są bezpłatnie na okres 12 miesięcy i zawierają usługę maintenance.

W razie pytań odnosnie programu edukacyjnego prosimy kontaktować się z Iwoną Jurczuk (22 864 14 65 w. 120, e-mail: ijurczuk(et)embarcadero.com.pl).