Delphi - aplikacje otwarte na wyzwania przyszłości (warsztaty)
Przejście z Windows 7 na 10, rozwiązania mobilne, RAD Server, InterBase

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach poświęconych środowisku Delphi! Wykłady poprowadzi Stephen Ball (RAD Studio Product Director w Embarcadero Technologies).

Podczas warsztatów Stephen Ball zaprezentuje oraz omówi szanse i zagrożenia przed którymi stoją programiści Delphi w obliczu zakończenia wsparcia platformy Windows 7 przez Microsoft przy jednoczesnej dominacji systemu Windows 10. Pokaże, jak przygotować się do tych zmian i dostosować dostarczane aplikacje do nowych wymagań rynkowych. Stephen zaprezentuje, w jaki sposób funkcjonalność narzędzi RAD, w tym wsparcie dla tworzenia aplikacji mobilnych i nowoczesne komponenty zawarte w RAD Server mogą być wykorzystane do optymalizacji i unowocześnienia istniejących już aplikacji.

Warsztaty będą podzielone na 3 części:

  • RAD Studio, InterBase - kluczowa funkcjonalność oraz plany rozwoju;
  • Koniec wsparcia Windows 7 - co to oznacza dla programistów;
  • Aplikacje mobilne i nowoczesna architektura rozwiązań.

DATA GODZINA MIASTO MIEJSCE
11 marca 2020 10:00 - 14:00 Warszawa on-line

Dlaczego warto przyjść na warsztaty?

Warsztaty są przeznaczone dla programistów Delphi, którzy chcą poznać najnowszą wersję środowiska, dowiedzieć się o sposobach optymalizacji pracy z tym narzędziem oraz efektywnym wykorzystaniu jego możliwości.

Warsztaty stwarzają wyjątkową okazję do porozmawiania z osobą odpowiedzialną za tworzenie strategii rozwoju środowiska RAD Studio w Embarcadero.

Rejestracja

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach proszone są o wypełnienie formularza rejestracyjnego, który zostanie podany we wtorek 10 marca.

Prowadzący warsztaty:

Rejestracja na warsztaty

Inne informacje: